Grafi̇k Tasarım
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Grafik Tasarım
Grafik Tasarım

Çeşitli programlar kullanarak profesyonel ekip arkadaşlarımızla birlikte uygulamalar, animasyonlar, posterler, kitaplar ve reklamlar gibi basılı malzemeler ile marka görünürlülüğünüzü arttırıyoruz. Animasyondan kullanıcı deneyimine, medya ve iletişim tasarımına kadar her türlü grafik tasarım projelerinizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz.

 

Çalışmalarımızın içerisinde sektörünüzde yeni bir soluk yakalayacak ve çığır açacak projelerle rakiplerinizin bir adım önüne geçeceksiniz. Firma olarak sanatsal yeteneğe sahip çalışanlarımızla sektörünüze yönelik güçlü bir pazar araştırması yaptıktan sonra müşterilerimizin isteklerine tam anlamıyla cevap verebilmek için her türlü grafik tasarım hizmetini sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat kendimizi geliştiriyoruz.

 

Kurumsal Kimlik

 

Kendi şirketinizi kurmak istiyor ve bu alanda fikir iş planı, yasal prosedürler, finansman, marka koruma, sigorta, noter randevuları ve sözleşme gibi işlemleri nasıl halledebileceğinizi bilmiyorsanız kurumsal kimlik çalışmaları konusunda bizden yardım talep edebilirsiniz şirketimizde kurmak ve sektörde büyüyerek kurumsal alt yapıya sahip olmak için sizlere akıllı çözüm önerileri sunuyoruz. Akıllı başlangıç paketlerimiz ile hem bireysel hem de çoklu müşterilerimiz için çeşitli formatlarda hizmetler veriyoruz. Tüm çalışmalarınızı gerçekleştirdikten sonra sizlere kurumsal anlamda faaliyet gösterebilmeniz için çeşitli planlamalar sağlıyor ve ayrıntılı şekilde değerlendiriyoruz. Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken aşağıdaki aşamaları sırayla uyguluyoruz;

 

1.  Planlama Aşaması

 

Şirketinizi resmi olarak kurumsal bir kimliğe kavuşturmak istiyorsanız planlama aşamasını dikkatli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere bu konuda şirketinizi kurduktan ileri bir seviyeye taşıyana kadar aklınızdaki düşünceleri hayata geçirmeniz amacıyla yardımcı oluyoruz. İş fikrinizin idari prosedürlerinde çeşitli optimizasyonlar gerçekleştirerek belli bir kaliteye ulaştırıyoruz. Bu aşamada müşterilerimize en önemli tavsiyemiz acele etmemeleri ve şu anda gerçekleştirdikleri iş modellerine adapte olmalarıdır. Eğer bu disiplini gösterirseniz başarılı bir şirket temeli için iş planınızın ayrıntılı bir şekilde detaylandırılmasını takip ediyor olursunuz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise gerçekçi bir finansal plana sahip olmanızdır. Yani ne kadar sermaye gerekiyor ve şirketinizin değeri ne kadar gibi sorulara gerçekçi bir şekilde cevap vermeniz son derece sağlıklı olacaktır.

 

2.  B Planınızı Oluşturun

 

Serbest meslek ya da herhangi bir iş alanı olsun gerçekleştirdiğiniz projeyi anahatlarıyla düzenlemeniz gerekiyor. Sektöre ilk başladığınızda riskler alarak aslında ilk aşamayı geçmiş oluyorsunuz. Bundan sonra kısa bir sürede büyümek ve kalıcı bir markaya sahip olmak için mutlaka bir B planınızın olması gerekiyor. Bu konuda sizlere her türlü yardım ve desteği profesyonel çalışma arkadaşlarımızla birlikte sunuyoruz.

 

3.  Oluşturduğunuz Markayı Kontrol Edin ve Sürekli Geliştirin

 

Hangi sektörde faaliyet gösteriyorsanız marka oluşturmanız için belirli aşamalardan geçmeniz gerekiyor. Logo çalışmaları için özgün ve akılda kalıcı çözümler üretmeniz son derece önemlidir. Ayrıca kurumsal kimliğinizi oluşturduktan sonra eskisine göre daha çok çalışmanız gerektiğinin farkına varın. Bu konuda her türlü dijital desteği bizden alabileceğinizi unutmayın. Şirketiniz ile ilgili her türlü hukuki ve ekonomik, dijital ve sosyal problemlere çözüm önerileri sunmak için profesyonel ekibimizle birlikte 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Sizin kurumsal kimliğiniz ile ilgili ve sunduğunuz ürün ve hizmetler ile alakalı her türlü dijital desteğinizi sağlıyoruz. Ortaya koyduğunuz ürün ve hizmetler için marka koruması gerçekleştiriyor ve tüm mülkiyet haklarınızı koruma altına alabilmeniz için sizlere yol gösteriyoruz.

 

5. Kurumsal Finansmanı Güvenli Hale Getirin

 

Şirketimizi kurduktan sonra yatırım ve maliyet gibi hesaplamaları gerçekleştirdikten sonra daha sonraki işlerinizde finansal plan oluşturmak için bizlerden her türlü dijital desteği alabilirsiniz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken her türlü detayı sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın